Volvo Truck Gökdenizler

Türkiye

Üç temel değerimiz tüm faaliyetlerimizin temelini oluşturur

Yollarda geçen 80 yıldan uzun süre

Çevreye Saygı

Öncü olduğumuzu söyleyebilirsiniz. Çevreye saygı 70'li yıllardan beri temel değerlerimizden biri olmuştur. O zamandan beri yeni Volvo Trucks marka kamyonların havayı kirleten madde emisyonlarını %90 oranında azalttık; yakıt tüketimini ve iklimsel etkiyi %40 oranında azalttık. Taşımacılık sektöründe sürdürülebilir bir geleceğin mümkün olduğuna inanıyoruz. Kamyonlarımız, servislerimiz ve operasyonlarımız bu konuda öncü olacaktır.

Kamyonlar ve servisler

Hedefimiz kamyonların ve servislerin çevre üzerindeki etkilerini azaltmak. Yakıt verimliliğini arttırmaktan alternatif yakıtlar keşfetmeye kadar her türlü alanda gerçek anlamda ilerleme sağlıyoruz.

Enerji verimliliği
1970'ten beri yakıt tüketimini %40 oranında azalttık. Ancak daha iyisini yapabileceğimizi biliyoruz. Bu nedenle, verimliliği arttırmayı hedefliyoruz.

Yakıt yönetimi
Kamyonlarımız yakıt verimlidir. Akıllı yakıt yönetim sistemlerimiz ve sürücü eğitimlerimiz yakıttan en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olur.

Alternatif yakıtlar
Aynı zamanda Biyo-DME yakıtı kapsamlı olarak test eden ve metan gazıyla çalışan bir dizel motor sunan ilk kamyon üreticisiyiz.

Kamyon emisyonları
Euro 6 motorumuz partikül emisyonlarını yarıya indirdi ve nitrojen oksitlerini neredeyse %80 oranında azalttı. LNG ile çalışan kamyonlarımız da emisyon oranını önemli ölçüde azaltmıştır.

Malzemeler ve geri dönüşüm
Yeni bir Volvo Trucks marka kamyonda kullanılan malzemelerin yaklaşık üçte biri geri dönüştürülmüş malzemelerden oluşmaktadır. Ayrıca, kamyonun hizmet ömrünün sonunda malzemelerin %90'a kadarı geri dönüştürülebilmektedir.

Sorular ve geribildirimlerle bizimle temas kurun

Bize ulaşın

Sormak istediğiniz bir soru mu var? Geri bildirimlerinizi paylaşmak mı istiyorsunuz? Sizi dinlemek istiyoruz.